Dystrybutory do wody pitnej

 

AQUAPUSH TO NIE TYLKO CZYSTA WODA!

Przestawiamy innowacyjny system dystrybucji świeżej wody 

Woda jest ważna dla zdrowia- to wie każdy. Woda dostawcza siły i energii i - co udowodniono- podnosi wydajność. Napój ten w swej prostocie stanowi jednak niezastąpione źródło składników mineralnych regulując gospodarkę elektrolitową organizmu.

Nie jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować wody którą codziennie pijemy, a przecież powinniśmy mieć pewność że właśnie smakowana przez nas woda jest świeża, czysta, wolna od wszelkiego rodzaju bakterii, a przy tym nie jest jałowa i zawiera niezbędne dla naszego organizmu mikro- i makroelementy.

W tym miejscu chcemy przedstawić urządzenie które dzięki innowacyjnej technologii oczyszczania wody, jej dwustopniowej filtracji oraz zastosowanej technologii UV, daje Wam taką pewność!

Zastosowane technologie:

BIOCOTE®

Bio Cote® jest wiodącą marką w dziedzinie technologii antybakteryjnych. Technologia wykorzystywania jonów srebra została zastosowana we wszystkich elementach urządzenia Waterlogic, które mają bezpośredni kontakt z wodą. W ten sposób nasz klient ma pewność, że woda którą pije jest absolutnie wolna od bakterii i szkodliwych drobnoustrojów.

Technologia opatentowana przez BioCote Ltd. polega na zabezpieczaniu tworzywa, z którego wykonane są elementy urządzeń Waterlogic jonami srebra. Dzięki temu wszystkie powierzchnie przez, które bakterie mogłyby dostać się do spożywanej wody stanowią dla nich naturalną barierę. Skuteczność tego rozwiązania oceniana jest na 99,99%. Wraz z lampą UV jest to niezawodny system antybakteryjny. Jednocześnie jest to rozwiązanie naturalne i całkowicie bezpieczne dla człowieka. Technologia BioCote® jest powszechnie używana w branży medycznej: http://www.biocote.com/ourpartners-healtcare.asp

LAMPY UV

Firma Waterlogic International rozwinęła najbardziej efektywny system oczyszczania wody, jaki kiedykolwiek byl używany w dystrybutorach wody: Firewall. Niezależne testy nowego systemu oczyszczania wykazały, że technologia Firewall jest w stanie zredukować poziom bakterii oraz wirusów o 99,999%, a w większości przypadków o 100%.

Nowy Waterlogic Firewall został zaprojektowany tak, aby bakterie były niszczone przez promienie UV na całej długości przepływu od zbiornika do wylewki. Efekt jest taki, że dostarczana woda (z wyjątkiem wody gorącej) natychmiast po oczyszczeniu przez system Firewall dostaje sie do szklanki. Ten system eliminuje takze możliwość zanieczyszczenia wnętrza maszyny przez bakterie, które dostaną się tam z zewnątrz. To system gwarantujący wodę czystą w 100% przez 100% czasu. W rezultacie żadne bakterie ani wirusy będące w wodzie nie dostaną się do Twojej szklanki, zaś bakterie lub wirusy powstające w powietrzu nie są w stanie dostać się do wnętrza urządzenia i zanieczyścić wodę. To prawdziwa "zapora ogniowa" dla bakterii. Stąd nazwa Firewall.

Promienie ultra fioletowe są najbardziej efektywnym zabójcą bakterii i wirusów kiedy wykorzystywana jest długość fali 253,7nm (nano-metrów). Aby zagwarantować stopień czystości "klasy A" dawka promieni UV musi być równa 40,000 uW-sec/cm2 (40 mJ/cm2). Taka dawka jest wynikiem kalkulacji intensywności światła oraz czasu kontaktu z oczyszczaną wodą, i jest fundamentalnym wymogiem dla twierdzenia o "klasie A" czystości wody. Systemy "klasy A" są zaprojektowane aby zdezynfekować oraz usunąć mikroorganizmy, włączając w to bakterie i wirusy z zanieczyszczonej wody uzyskując pełne bezpieczeństwo. Nie są przeznaczone do wody o widocznym stopniu zanieczyszczenia to znaczy: mętnej, mglistej, kolorowej.

 FILTRACJA

System oczyszczania wody stosowany przez GTC Water w urządzeniach Waterlogic opiera się na filtracji węglem aktywnym. Węgiel jest pierwiastkiem niezmiernie porowatym, dzięki czemu zatrzymuje szeroki zakres szkodliwych zanieczyszczeń. Węgiel aktywny, czyli węgiel o lekkim dodatnim ładunku elektrycznym jest nadzwyczaj skuteczną barierą dla wszystkich zanieczyszczeń chemicznych.

Filtry, które stosujemy są zaprojektowane tak, żeby usuwać wszelkie zanieczyszczenia wody z maksymalną efektywnością. Woda, którą oferujemy jest pozbawiona insektycydów, pestycydów, benzenu, pierwiastków petrochemicznych, PCB, defoliantów, chloru oraz wszelkich innych zanieczyszczeń szkodliwych dla zdrowia lub psujących jej smak i zapach


Wymiary

Wysokość = 1230,8 mm
Szerokość = 410,80 mm
Głębokość = 470 mm

Zasilanie elektryczne
230 V, 50 Hz

Podłączenie wody
3/8", ciśnienie max. 5 Bar,

Wyposażenie dodatkowe
Filtr z aktywnym węglem wzbogaca wodę i filtruje zanieczyszczenia o średnicy pow.10 μm

 


Inne modele:

automaty vendingowe