Dystrybutory do wody

AQUAPUSH TO NIE TYLKO CZYSTA WODA!

 

Przestawiamy innowacyjny system dystrybucji świeżej wody 

Każdy wie, że woda jest ważna dla zdrowia. Woda dostarcza siły i energii, oraz, co udowodniono, podnosi wydajność. Napój ten w swojej prostocie stanowi także niezastąpione źródło składników mineralnych, regulując gospodarkę elektrolitową organizmu. Nie jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować wody, którą codziennie pijemy. A przecież powinniśmy mieć pewność, że spożywana przez nas woda jest świeża, czysta, wolna od wszelkiego rodzaju bakterii, a przy tym nie jest jałowa i zawiera niezbędne dla naszego organizmu mikro- i makroelementy. Dlatego przedstawiamy urządzenie, które dzięki innowacyjnej technologii oczyszczania wody, jej dwustopniowej filtracji oraz zastosowanej technologii UV, daje Wam taką pewność.

 

Zastosowane technologie:

BIOCOTE®

Bio Cote® jest wiodącą marką w dziedzinie technologii antybakteryjnych. Technologia wykorzystywania jonów srebra została zastosowana we wszystkich elementach urządzenia Waterlogic, które mają bezpośredni kontakt z wodą. W ten sposób nasz Klient ma pewność, że woda którą pije, jest absolutnie wolna od bakterii i szkodliwych drobnoustrojów. Technologia opatentowana przez BioCote Ltd. polega na zabezpieczaniu tworzywa, z którego wykonane są elementy urządzeń Waterlogic, jonami srebra. Dzięki temu wszystkie powierzchnie przez, które bakterie mogłyby dostać się do spożywanej wody stanowią dla nich naturalną barierę. Skuteczność tego rozwiązania oceniana jest na 99,99 procent. Wraz z lampą UV jest to niezawodny system antybakteryjny. Jednocześnie jest to rozwiązanie naturalne i całkowicie bezpieczne dla człowieka. Technologia BioCote® jest powszechnie używana w branży medycznej: http://www.biocote.com/ourpartners-healtcare.asp

LAMPY UV

Firma Waterlogic International rozwinęła najbardziej efektywny system oczyszczania wody, jaki kiedykolwiek był używany w dystrybutorach wody: Firewall. Niezależne testy nowego systemu oczyszczania wykazały, że technologia Firewall jest w stanie zredukować poziom bakterii oraz wirusów o 99,999 proc., a w większości przypadków o 100 proc. Nowy Waterlogic Firewall został zaprojektowany tak, aby bakterie były niszczone przez promienie UV na całej długości przepływu - od zbiornika do wylewki. W efekcie dostarczana woda (z wyjątkiem wody gorącej) natychmiast po oczyszczeniu przez system Firewall dostaje się do szklanki. System Firewall eliminuje także możliwość zanieczyszczenia wnętrza maszyny przez bakterie, które mogłyby się dostać z zewnątrz. To system gwarantujący wodę czystą w 100 procentach przez 100 procent czasu. Żadne bakterie ani wirusy będące w wodzie nie dostaną się do Twojej szklanki, zaś bakterie lub wirusy powstające w powietrzu nie są w stanie dostać się do wnętrza urządzenia i zanieczyścić wodę. To prawdziwa "zapora ogniowa" dla bakterii, stąd nazwa Firewall. Promienie ultrafioletowe są najbardziej efektywnym zabójcą bakterii i wirusów przy wykorzystywanej długości fali 253,7nm (nanometrów). Aby zagwarantować stopień czystości "klasy A", dawka promieni UV musi być równa 40,000 uW-sec/cm2 (40 mJ/cm2). Taka dawka jest wynikiem kalkulacji intensywności światła oraz czasu kontaktu z oczyszczaną wodą i jest fundamentalnym wymogiem dla twierdzenia o "klasie A" czystości wody. Systemy "klasy A" są tak zaprojektowane, aby zdezynfekować oraz usunąć mikroorganizmy, włączając w to bakterie i wirusy z zanieczyszczonej wody uzyskując pełne bezpieczeństwo. Nie są przeznaczone do wody o widocznym stopniu zanieczyszczenia to znaczy mętnej, mglistej, kolorowej.

FILTRACJA

System oczyszczania wody stosowany przez GTC Water w urządzeniach Waterlogic opiera się na filtracji węglem aktywnym. Węgiel jest pierwiastkiem niezmiernie porowatym, dzięki czemu zatrzymuje szeroki zakres szkodliwych zanieczyszczeń. Węgiel aktywny, czyli węgiel o lekkim dodatnim ładunku elektrycznym jest nadzwyczaj skuteczną barierą dla wszystkich zanieczyszczeń chemicznych. Filtry, które stosujemy są zaprojektowane tak, żeby usuwać wszelkie zanieczyszczenia wody z maksymalną efektywnością. Woda, którą oferujemy, jest pozbawiona insektycydów, pestycydów, benzenu, pierwiastków petrochemicznych, PCB, defoliantów, chloru oraz wszelkich innych zanieczyszczeń szkodliwych dla zdrowia lub psujących jej smak i zapach.

 

 

Wymiary Wysokość = 1230,8 mm Szerokość = 410,80 mm Głębokość = 470 mm

Zasilanie elektryczne 230 V, 50 Hz

Podłączenie wody 3/8", ciśnienie max. 5 Bar,

Wyposażenie dodatkowe Filtr z aktywnym węglem wzbogaca wodę i filtruje zanieczyszczenia o średnicy pow.10 μm


 

 Pobierz folder  (PDF)