cafe+co QUALITY

Jakość automatów

Używane przez nas automaty pochodzą od najbardziej znanych i doświadczonych europejskich producentów. Maszyny wyróżniają się:

  • oświetleniem LED,
  • dodatkowo izolowanymi konstrukcjami-poprawiającymi energooszczędność,
  • intuicyjnym menu wyborów,
  • wykonaniem z bardzo dobrej jakości materiałów

Wszystkie nasze automaty produkowane są zgodnie z  zasadami Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001, co zapewnia kontrolę na każdym etapie produkcji, ale również reguluje kwestie postępowania z urządzeniami wycofanymi z obrotu.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu wybieramy urządzenia nowoczesne, niezawodne i optymalnie zaspokajające potrzeby naszych Klientów.

 

 

 

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

DELIKOMAT kładzie nacisk na wysoką jakość, w związku z tym stosujemy wyselekcjonowane produkty tylko markowych producentów.

Wszystkie używane przez nas produkty posiadają wymagane atesty, spełniają rygorystyczne kryteria jakościowe i kontrolowane są zarówno na etapie produkcji, jak również podczas transportu oraz finalnego uzupełniania ich w automatach - zgodnie z wdrożonym w naszej firmie systemem HACCP. Dodatkowo nasi pracownicy dokonują regularnych kontroli jakości produktów i przeprowadzają okresowe audyty u dostawców.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość produktów, z równoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego i praw pracowniczych wymagamy od naszych dostawców przystąpienia do programu Rainforest Alliance- więcej informacji

Jakość serwisu

Nasza prewencyjna polityka dotycząca serwisu i wymiany automatów gwarantuje Państwu nieprzerwany dostęp do naszej oferty.

Poprzez regionalne centra logistyczne i dużą koncentrację urządzeń zapewniamy bardzo krótki czas reakcji serwisowej. Dla naszych klientów udostępniliśmy czynny całą dobę 7 dni w tygodniu numer serwisowy 801 393 001.

Większość zakłóceń usuwamy do 2 godzin po przyjęciu zgłoszenia serwisowego. Wszystkie zgłoszenia są rejestrowane i analizowane w naszym centrum serwisowym. Poza naszymi serwisantami odwiedzającymi regularnie maszyny, mamy rozbudowany system regionalnego wsparcia ze strony regionalnych techników i regionalnych kierowników serwisów, odpowiedzialnych za utrzymanie najwyższych standardów jakości. Nasz system uzupełniają cyklicznie przeprowadzane badania zadowolenia klientów.