Rozwiązania dla biur

Tradycyjna kawa, elastyczne rozwiązania, nowoczesne propozycje. 

Doskonała w smaku, świeżo parzona kawa to tylko jedna z zalet współpracy z nami. Nasze urządzenia są nie tylko w pełni automatyczne i wyparzają kawę w nowoczesnej technologii, ale, co równie ważne, wyróżniają sie niebanalnym wzornictwem, zgodnym z współczesnymi trendami estetycznymi. Dzięki temu urządzenia nie tylko serwują napoje, ale również doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami powierzchni biurowych.

Warto wspomnieć, że nasze urządzenia konfigurujemy zawsze specjalnie pod wymagania i gusta naszych Klientów. Mamy tak szeroki wybór kaw ziarnistych, herbat i innych specjałów, że jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie skonfigurować profesjonalny kącik kawowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom Twoja firma zyska nowoczesne urządzenia, oszczędzając tym samym czas, energię i pieniądze. 

Estetyczne urządzenie, proste w obsłudze i do tego serwujące szeroki wybór napojów? 

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie przyjedziemy do Twojej firmy, zaprezentujemy urządzenia za darmo, pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania, doradzimy. Współpracując z nami nie płacisz ani za koszt transportu maszyn, ani za regularny serwis i uzupełnianie produktów. Oferujemy usługę dostępną 24 godziny 7 dni w tygodniu. Kawa dla gości  i pracowników nigdy nie była tak prosta i tak pyszna zarazem.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu, napisz do nas na adres:

cafe+co DELIKOMAT Sp. z o.o.
Aleja Generała Andersa 588
43-300 Bielsko-Biała
Tel. +48 33 48 50 500
Fax +48 33 48 50 555
delikomat@delikomat.pl