Kiedy liczy się wydajność i jakość:

Rozwiązania vendingowe dla firm produkcyjnych.

Nowoczesna i elastyczna koncepcja kawy dla Twojej firmy!

Wiemy jak nikt inny, że najcenniejszym zasobem Twojej firmy jest czas. Jest nieodnawialny, nie można go zwrócić, zarezerwować ani zmagazynować. Dlatego naszym celem jest tak dopasować rozwiązania vendingowe, aby codziennie przez 365 dni w roku zagwarantować Ci najwyższą jakość usługi bez angażowania Twojego cennego czasu.

Nasze w pełni zautomatyzowane urządzenia oferują w ciągu KILKU sekund przepyszne napoje. Delektując się smakiem gorącej kawy czy herbaty, nabierzesz świeżej energii do pracy. Ale to nie wszystkie zalety. Oprócz serwowania napojów, eleganckie, wydajne i estetyczne urządzenia będą również stanowić dodatek do Twojego biura. Nowoczesny ponadczasowy design świetnie wkomponuje się w wystrój nawet najbardziej eleganckich wnętrz. Szklane eleganckie błyszczące powierzchnie, są nie tylko łatwe do utrzymania w czystości, ale także, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, przyciągają wzrok i mogą być ozdobą Twojego biura, relax roomu, recepcji czy sali konferencyjnej.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a urządzenia konfigurujemy zawsze zgodnie z gustami Klienta.

Nie masz jeszcze kącika kawowego, a potrzebujesz go mieć? Możesz na nas liczyć, zajmiemy się tym od A do Z. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Kompleksowo wyposażymy Państwa firmę w nowoczesne i wydajne automaty do kawy, automaty do przekąsek i napojów zimnych oraz dystrybutory do wody. Wszystkie koszty związane z przygotowaniem, montażem, obsługą i serwisem automatów ponosi DELIKOMAT.

Nasze w pełni automatyczne ekspresy kawowe w krótkim czasie przygotowują znakomite specjały kawowe

Każdy automat jest pod regularną opieką wyszkolonych, kompetentnych i zmotywowanych pracowników, którzy czuwają nad bezawaryjną pracą i higieną urządzenia- bez dodatkowych kosztów!

Po stronie Klienta pozostaje jedynie delektowanie się pysznymi napojami z naszej szerokiej oferty.

Sprawdź już dziś- jak w łatwo i szybko możesz zmotywować pracowników dzięki rozwiązaniom cafe+co DELIKOMAT

Cenimy czas i zdanie naszych Klientów, dopasujemy nasze rozwiązania do Twoich potrzeb jak nikt inny, ponieważ mamy największe możliwości, zaplecze i ponad 20-sto letnie doświadczenie w branży.

Skontaktuj się z Nami już dziś!

bezpłatna konsultacja

KOŃCZY SIĘ KAWA?
ZAMÓW JUŻ DZIŚ.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Dopasowana. Przejrzysta. Nieodzowna. #Najlepszaprzerwa również dla Twojej dużej firmy.

Nasz zespół ekspertów chętnie pomoże, doradzi i dopasuje najlepsze rozwiązania do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

kontakt z doradcą

Design Line

Gdy liczy się wydajność i elegancja:
Przyjemność picia kawy stylowy & różnorodny.

cafe+co SNACK XL

Przekąski słodkie, słone i napoje chłodzące

cafe+co G-drink

Gdy liczy się wydajność i elegancja
Różnorodność zimnych napojów

Aquapush

Świeża i smaczna woda w miejscu pracy

“Firmy pracujące w systemach zmianowych potrzebują niezawodnych i niezależnych dostaw kawy, napojów i przekąsek, a café + co przekonało nas skalowalnym rozwiązaniem, które jest dla nas niezwykle korzystne finansowo.”

Wysoka wydajność, niezawodność oraz doskonała jakość!

W dużych przedsiębiorstwach usługi vendingowe muszą działać jak w zegarku.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na doskonałe dopasowanie wachlarza naszych usług i maszyn, dokładnie do potrzeb dużych firm.

W codziennej pracy dokładamy wszelkich starań aby nasze urządzenia były zawsze sprawne, oraz aby napoje czy przekąski nie tylko były zawsze dostępne, ale również, aby ich jakość była najlepsza na rynku.

Dlatego właśnie, skrupulatnie dobieramy zarówno same urządzenia- które są najnowocześniejsze, jak również ciągle kontrolujemy receptury napojów.

Nasze credo: Najlepsza przerwa to taka która jest pyszna. Jak nasza kawa i inne napoje gorące.  Metodologia café + co sprawia, że możesz cieszyć się  ​jakością klasy premium , również w swoim miejscu pracy. Tworzymy kompleksowe oferty, w najbardziej zróżnicowanych firmach komercyjnych i przemysłowych,  za każdym razem skalujemy nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów.

Prawdziwe włoskie Espresso z pyszną cremą? Caffe Latte? lub Coffee2GO ? Cały asortyment dostępny jest za naciśnięciem jednego przycisku.

Po prostu zapytaj nas w LiveChat lub kliknij “Kontakt z doradcą” powyżej. Aby już dziś cieszyć się najlepszą przerwą w swojej firmie.

INTERESUJE MNIE OFERTA

INNE ROZWIĄZANIA

Ochrona środowiska

Zapewnienie jakości

od uruchomienia usługi do recyklingu.

Produkty

Aby zawsze cieszyć się swoją #idealnaprzerwa,

zamów produkty on-line. Szybko, łatwo i wygodnie.