Automaty do kawy

Go to Café+co

NA POCZĄTEK KRÓTKA HISTORIA KAWY

Kawa to zaraz po wodzie i herbacie najpopularniejszy oraz najchętniej wybierany napój na świecie. Jej historia rozpoczęła się w Stambule w XVI. Do Polski trafiła za sprawą Turków – stąd nazwa kawy “po turecku”, czyli zmielone ziarna zalane gorącą wodą. W czasach PRL-u kawa była prawdziwą kartą przetargową, dzięki której mogliśmy załatwić każdą sprawę. Obecnie kawa gości w każdym domu i aż 80% ludności na całym świecie przyznaje się do jej picia. Kawa również figuruje jako najlepiej sprzedający się produkt i producenci przeganiają się w tworzeniu coraz to nowych mieszanek i radzajów kawy, a za sprawą rozwijającej się technologii na rynku pojawiają się coraz to nowsze urządzenia do jej zaparzania. Sposób uzyskania idealnego czarnego naparu to już sztuka, a nie sam proces przyrządzania.

KAWA NASZYM GŁÓWNYM MOTYWATOREM

Coraz więcej osób przyznaje się, że nie wyobraża sobie dnia bez kawy i od niej zawsze rozpoczyna swój codzienny rytuał dnia. Obecnie przerwa na kawę to standard i każda firma wie, że ten czas pracownicy poświęcają na odpoczynek w ciągu 8 h pracy. Kawa towarzyszy nam również w innych momentach życia – spotkanie z przyjaciółmi, spacer lub wyjazd do rodziny.

 

“Run the world, but first coffee”

Automat do kawy

Praca w biurze, jest mocno związana z rytuałem picia kawy. Pomieszczenie, w którym stoi ekspres do kawy to centrum spotkań towarzyskim i najczęściej odwiedzane miejsce w czasie przerwy.
To nic dziwnego ponieważ to właśnie kawa jest najważniejszym elementem codziennej pracy. Dodaje energii, zwiększa koncentrację i motywacje do działania. Dlatego zaraz po drukarce, z automatu do kawy, korzysta najwięcej pracowników w każdej firmie.

Jak wiadomo zakup porządnego ekspresu do kawy to kosztowny wydatek, który trzeba na bieżąco uzupełniać dobrymi jakościowo produktami,  a próba zaoszczędzenia na kawie oraz mleku może zakończyć się gradem zażaleń ze strony pracowników. Aby do tego nie dopuścić proponujemy wszystkim przedsiębiorcom współpracę z naszą firmą, która dostarczy Państwu wysokiej jakości automat do kawy z najlepszymi ziarnami od sprawdzonego producenta, a w zamian otrzymają Państwo szczęśliwych i zmotywowanych do pracy pracowników.

Automaty do kawy dla firm

Idea automatów vendingowych w biurze czy na stołówce to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Taki automat do kawy czy przekąsek, oczywiście dobieramy pod potrzeby firmy. Dzięki temu otrzymamy ergonomiczny i energooszczędny sprzęt z intuicyjną i prostą obsługą. Kolejną zaletą automatu do kawy czy przekąsek jest to, że całkowite serwisowanie leży w naszych rękach.

Dzięki temu pracownicy mają całodobowy dostęp do kawy i świeżych przekąsek. Nasze kawomaty jako nieliczne na rynku, posiadają możliwość serwowania napojów bazujących na dwóch różnych kawach, w jednym urządzeniu. W przeciwieństwie do konkurencji, u Nas Klient może wybrać dowolną markę kawy jaką chce mieć w automacie. Ponieważ jesteśmy niezależnym operatorem, mamy największe możliwości dostosowania się do naszych Klientów, zarówno pod względem samego asortymentu, bezpłatnych degustacji, okolicznościowych promocji, jak również, projektów indywidualnych dla firmy- np. okolicznościowych kubków do kawy z logowaniem Klienta.

Korzyści jakie przynosi automat do kawy w Twojej firmie:

  • oszczędność czasu pracowników,
  • oszczędność powierzchni biurowej,
  • oszczędność na zaopatrzenie firmowej kuchni,
  • całodobowa dostępność napojów,
  • serwisowanie sprzętu pozostaje w naszych rękach.

Automaty do gorących napojów w Twojej firmie to może być strzał w 10!  Zapytaj Doradcy o szczegóły już teraz!

Sprawdź także Automaty vendingowe firmy Cafe+co.

Formularz kontaktowy