Stacja paliw, sklep, dworzec?

Najlepsza kawa jest możliwa wszędzie!

Zarządzasz miejscem dostępnym  publicznie? Nasze solidne, ale eleganckie systemy kawowe i automaty do przekąsek tworzą sprzedaż tam, gdzie zawsze jej brakowało. Większy wybór, nowoczesne rozwiązania płatnicze i po prostu dobra oferta dla zadowolonych klientów.

Espresso z delikatną pianką? Caffe Latte? Wszystko za jednym naciśnięciem przycisku. Prawdziwa kawa do zrobienia z dodatkami smakowymi i słodkości? Znamy pragnienia dzisiejszych klientów, a nasze rozwiązania w zakresie dostaw spełniają je dokładnie. Również zimne napoje, pyszne kanapki i słodkie klasyki dostarczają systemy café + co w niezawodnej jakości. Po prostu zapytaj nas w LiveChat lub kliknij „Twoja osobista rada” powyżej, aby Twoje miejsce otrzymało automat dla #najlepszejprzerwy.

KOŃCZY SIĘ KAWA?
ŁATWE ZAMAWIANIE.

zamów teraz

NASZ ZESPÓŁ DO SPRAW JAKOŚCI I SERWISU:

Nasz doświadczony zespół z przyjemnością doradzi Ci znalezienie najlepszego rozwiązania w zakresie dla Twojej firmy.

skontaktuj się z nami

café+co Express
najlepsza dostawa w pigułce.

Szybko. Świeżo. Szeroki wybór. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy café + co Express, by móc spełniać oczekiwania współczesnego świata. Na terenach szpitalnych, na stacjach samoobsługowych lub na dworcach kolejowych – kawa na wynos, przekąski i napoje – bez długiego oczekiwania i problemów z płatnościami. Dla #najlepszejprzerwy Twoich klientów.

Express

Café X2

24 x Różnorodność w kubku lub filiżance: od espresso po irlandzką kawę.

Design Line

Jeśli liczy się elegancja i wydajność: przyjemność z kawy w parze z designem automatu i szerokim wyborem kaw.

Profi2Go

Perfekcja : Coffee To Go – jak w kawiarni.

„Nasza firma Facililty Management znalazła idealnego partnera w zakresie dostaw kawy do budynków użyteczności publicznej – café + co. Była to bardzo dobra decyzja. Obsługa i oczywiście jakość  cafe + co – dobra dla wizerunku i sprzedaży dla naszej firmy.”

#najlepszaprzerwa

Najlepsza kawa w dowolnym miejscu i czasie:

#Śniadanie w przestrzeni publicznej.

Rozwiązanie zaopatrzeniowe od café + co składa się z trzech komponentów. Po pierwsze, maszyna, druga, bieżące napełnianie i trzecia, szybka obsługa.

W przypadku uzupełniania zapasów lub w przypadku wystąpienia problemu technicznego, zadzwoń na naszą infolinię, porozmawiaj poprzez LiveChat lub wyśle e-mail. Wystarczy podać numer maszyny, a nasz serwis zacznie działać.

Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i wycenę – skontaktuj się z nami.

Każda firma ma inne wymagania dotyczące dostaw kawy. Nie tylko dlatego kawiarnia + co jest partnerem dziesiątek tysięcy zadowolonych klientów w 15 krajach europejskich. Poznamy Twoje potrzeby i dostosujemy do nich najlepsze rowiązanie. Wybierz odpowiednią konfigurację. Możesz liczyć na wycenę, wydajność i obsługę. Zapewnimy #najlepsząprzerwę.

poproś wycenę

Ochrona środowiska

Zapewnienie jakości od uruchomienia usługi do recyklingu.

Produkty

Dla #najlepszejprzerwy  nigdy się nie zatrzymuj : uzupełnij produkty online. Szybko i wygodnie.