Również dla Twojej firmy:

#najlepszakawa za każdym razem!

Biuro, Stacja benzynowa, Plac budowy, Startup-y, Duża korporacja czy też miejsce publiczne:

café+co oferuje idealną kawę, napoje, przekąski – i rozwiązania kompleksowe również dla Twojej firmy.
Najwyżsa jakość i niezawodna obsługa .
Pozwól nam doradzić Ci dziś i przekonaj się jak szybko i prosto
stworzymy #idealnąprzerwę również w Twoim miejscu pracy.

TO GO Cafe

Możemy więcej niż myślisz:
#idealnaprzerwa w dużej firmie

Wysoka wydajność, stała jakość i niezawodna obsługa wszystkich automatów.

W dużych firmach wszystko musi działać jak w zegarku. Rozwiązanie zoptymalizowane pod kątem wydajności i jakości pozwala uniknąć marnotrawienia czasu i zasobów nawet podczas przerw.

Codziennie oferujemy kilkaset-tysięcy porcji kawy, gorących napojów, napojów zimnych lub przekąsek – wymaga to przede wszystkim doskonałości technicznej ale i logistycznej. Optymalne rozwiązanie w zakresie usług vendingu dla firm zatrudniających znacznie więcej niż 50 pracowników powinno nie tylko być solidne: kawa musi smakować pysznie, wybór napojów i asortymentu powinien być szeroki , ale również serwis maszyn musi profesjonalny a personel doskonale przeszkolony i zawsze w zasięgu ręki.  Dzięki skalowalnym rozwiązaniom, w cafe+co jesteśmy w stanie zadbać i dopasować nasze rozwiązania do szerokiego wachlarze potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

#najlepsza przerwa w biurze.
Najlepsza kawa na Twoim biurku.

Optymalny stosunek jakości, czasu przygotowania, eksploatacji i jakości – dzięki cafe + co jest to możliwe!

Chcesz uregulować temat kawy w najprostszy sposób na stałe? Czas postawić na wydajne i przede wszystkim wysokiej jakości rozwiązanie. Dzięki automatowi od café + co uzyskasz wysoki standard kawy i gorących napojów w doskonałej jakości, łatwej obsłudze i z przejrzystymi kosztami.

W dzisiejszych czasach najwięcej kawy spożywamy w pracy. Dlatego kawa musi po prostu dobrze smakować w firmie i być dostępna w odpowiedniej jakości. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom dla biur, centrów serwisowych, sklepów i warsztatów, café + co stworzyło najlepszą ofertę. Espresso z delikatną pianką? Caffe Latte? Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku. Zapytaj nas w LiveChat lub kliknij „kontakt z doradcą” powyżej, aby Twoja firma otrzymała #najlepsząprzerwę.

#najlepszaprzerwa
Pyszna kawa, która działa na Ciebie!

Dobra kawa, smaczne przekąski i napoje orzeźwiające – łatwiej, niż myślisz.

Kawa w miejscu publicznym? Nasze solidne, ale eleganckie systemy kawowe i automaty do przekąsek tworzą sprzedaż tam, gdzie jej brakowało. Większy wybór, nowoczesne rozwiązania płatnicze i po prostu dobra oferta dla Twoich klientów.

Espresso z delikatną pianką? Caffe Latte? Eksplozja smaku za naciśnięciem jednego przycisku. Prawdziwa kawa do zrobienia z dodatkami, strzałami smakowymi i przekąski? Znamy życzenia dzisiejszych klientów, a nasze rozwiązania w zakresie dostaw spełniają je dokładnie. Również zimne napoje, pyszne kanapki i słodkie klasyki dostarczają automaty café + co w niezawodnej jakości. Zapytaj nas w LiveChat lub kliknij „kontakt z doradcą” powyżej. Aby Twoja firma otrzymała #najlepsząprzerwę.

Komfort i #najlepszaprzerwa
od 10 pracowników

„Dla naszej małej firmy, profesjonalny system kawowy jest nieopłacalny.“

Błąd. Stworzyliśmy specjalnie rozwiązanie dla mniejszych firm zatrudniających do 15 pracowników – bardziej ekonomiczne, wygodne, niż standardowy ekspres.

Każdy szef wie, że: podstawą udanego spotkania biznesowego jest dobra kawa. Kapsułki są najdroższą opcją. Sklepowe automaty często się psują, a naprawa jest Twoim problemem. Ktoś musi ciągle pamiętać o zakupie kawy. Rezultat? Kawa zaczyna nas bardziej frustrować, niż cieszyć. Wnioski? Kawa musi być dostarczana. Koszty powinny być przejrzyste. I po prostu musi dobrze smakować. café + co sprawia, że kawa w biurach, sklepach lub warsztatach z dostosowaniem dla około 10 osób jest najprzyjemniejszą rzeczą na świecie. Espresso z delikatną pianką? Caffe Latte? Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku.Zapytaj nas w LiveChat lub kliknij „kontakt z doradcą” powyżej. Aby Twoja firma otrzymała #najlepsząprzerwę, na którą zasługujesz.
dowiedz się więcej

Ochrona środowiska

Zapewnienie jakości

od uruchomienia usługi, aż po recykling urządzeń.

Małe urządzenia&Kapsułki

Zamów wygodnie on-line i ciesz się wyjątkową jakością w domu lub w biurze.

Produkty

Aby zawsze cieszyć się swoją ulubioną kawą,

zamów produkty on-line. Szybko, łatwo i wygodnie.