cafe+co to stabilny partner ukierunkowany na długotrwałą współpracę oraz potrzeby Klientów .

café+co International Holding

Grupa café+co jest liderem na rynku automatów kawowych i jako wiodący usługodawca w Europie Środkowej i Wschodniej obsługuje obecnie ponad 67 tysięcy maszyn.

Ponad 35 tysięcy firm i podmiotów publicznych docenia nasze usługi. Nasza sieć rozciąga się od Jeziora Bodeńskiego aż po Moskwę i obejmuje 12 krajów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasza kawa łączy ludzi, dostarcza pozytywnej energii do pracy i podczas spotkań- każdego dnia ponad 2 miliony razy.

Rzetelność i zrównoważony rozwój są filozofią naszej grupy.

Odpowiedzialność wobec Klientów, pracowników, producentów, dostawców oraz środowiska naturalnego kształtuje naszą kulturę korporacyjną.

Tą drogą chcemy nadal podążać wspólnie z Tobą, oferując przyjemność z każdym łykiem pysznej kawy.

café+co stale rozwija i inwestuje na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Spółki zależne café+co International rozwijają się korzystając ze wsparcia, doświadczeń i rozpoznawalności marki.

Obecnie café+co International jest reprezentowana własnymi firmami w Austrii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Czechach, Niemczech, Polsce, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech, a poprzez partnerów we wszystkich krajach europejskich.

café+co International jest wiodącym inwestorem w branży vendingowej i jest zainteresowane dalszymi inwestycjami i akwizycjami w Polsce.


café+co International Holding GmbH
Theodor-Sickel-Gasse 2, 1100 Wien
T +43  1  680 85-267, F +43  1  680 85-84,

E office@cafepluscointernational.com

KOŃCZY SIĘ KAWA?
ŁATWE ZAMAWIANIE.

Zamów teraz

NASZ ZESPÓŁ DO SPRAW JAKOŚCI I SERWISU:

Nasz doświadczony zespół z przyjemnością doradzi Ci znalezienie najlepszego rozwiązania w zakresie dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Café X2

24 x różnorodność w kubku lub filiżance: od espresso po irlandzką kawę.

Design Line

Gdy liczy się elegancja i wydajność:

przyjemność z kawy, wybór i design.

Profi2go

Idealnie : Coffee To Go jak z kawiarni.

„Kiedy dostaliśmy ekspres do kawy od café + co, nasi pracownicy nie mogli w to uwierzyć: prawdziwa kawa z wariantami smakowymi i przekąskami – tak dobra, że można teraz zabrać kawę do pracy, przy biurku. „

#najlepszaprzerwa

Rozwiązanie zaopatrzeniowe od café + co składa się z trzech komponentów. Po pierwsze, maszyna, druga, bieżące napełnianie i trzecia, szybka obsługa. W przypadku uzupełniania zapasów lub w przypadku wystąpienia problemu technicznego, zadzwoń na naszą infolinię, porozmawiaj poprzez LiveChat na tej stronie głównej lub wyśle e-mail. Wystarczy podać numer maszyny, a nasz serwis zacznie działa.

Dlaczego nie znajdziesz tutaj żadnych cen? Każda firma ma inne wymagania dotyczące dostaw kawy. Cafe + co jest partnerem dziesiątek tysięcy zadowolonych klientów w 15 krajach europejskich. Poznamy Twoje potrzeby, wybierzemy odpowiedni system kawy, a Ty możesz liczyć na korzystną cenę, wydajność i obsługę. Zasługujesz na #najlepsząprzerwę.

Kontakt z doradcą

Ochrona środowiska

Zapewnienie jakości od uruchomienia usługi do recyklingu.

Produkty

Dla #najlepszejprzerwy  nigdy się nie zatrzymuj : uzupełnij produkty online. Szybko i wygodnie.