Pobierz aplikację!

Twój najszybszy sposób na szybką kawę!

1.Utwórz konto

Nasza aplikacja SmartPay oferuje błyskawiczny proces rejestracji – prosty proces instalacji ,poprowadzi Cię przez krótki proces rejestracji. W pierwszym kroku wystarczy podać swój adres e-mail.

2. Doładuj swój kredyt

Teraz możesz już doładować swoje konto – pierwszym kredytem !
Wprowadź żądaną kwotę, wybierz metodę płatności – to wszystko.  Pierwszą kawę otrzymujesz od nas w prezencie: po prostu doładuj swój pierwszy kredyt kwotą 20,00 zł lub wyższą, a automatycznie otrzymasz 2,00 zł na pierwszą kawę, przekąskę lub napój chłodzący.

3. Zbieraj punkty za kawę

Za każdym razem, gdy płacisz przez aplikację SmartPay, zbierasz 3 CoffeePoints do programu BonusClub. A już wkrótce będziesz mógł zamienić je na świetne nagrody.

Proste prawda?!

Połącz smartfon z naszym urządzeniem

Twoja pierwsza wizyta przy urządzeniu café+co z terminalem SmartPay? Wybierz w aplikacji opcję “Połącz z nowym urządzeniem” , a następnie zeskanuj kod QR znajdujący się na okrągłym wyświetlaczu urządzenia (lub wprowadź identyfikator urządzenia ręcznie w aplikacji). Potwierdź połączenie w telefonie komórkowym – i już możesz korzystać z #PERFECTBREAK.

Chcesz korzystać jeszcze szybciej ? Kolejnym razem po zakupie produktu zapisz nasze urządzenie jako ulubione.

Zapisz ulubione i wyszukaj lokalizacje

Nasze urządzenia które często odwiedzasz można zapisać jako ulubione. Oszczędza to czas podczas łączenia i umożliwia szybszy dostęp do często odwiedzanych urządzeń. Taką możliwość masz po dokonaniu płatności, naciskając przycisk “Zapamiętaj urządzenie café+co”.

Można też po prostu wyszukać lokalizacje automatów cafe+co. W menu “Lokalizacja” znajdziesz #PEFECTBREAK i możesz oznaczyć je jako ulubione.

CoffeePoints i BonusClub

Za każdym razem, gdy płacisz za pomocą aplikacji, otrzymujesz punkty tgz. CoffeePoints, które możesz następnie wymienić w BonusClub na wspaniałe nagrody lub zniżki.
SmartPay BonusClub zostanie otwarty w sierpniu 2022 roku. Najlepsze jest to, że oferty są regularnie zmieniane i zawsze można odkryć nowe nagrody. Daj się zaskoczyć!

Aby zrealizować punkty CoffeePoints w BonusClub, należy się zarejestrować. W ramach podziękowania otrzymasz za darmo 50 Punktów powitalnych.

Płać kartą jak zwykle SmartPay.

WIĘCEJ O PŁATNOŚCI KARTĄ

Płać za pomocą chipa jak zwykle ze SmartPay.

WIĘCEJ O PŁATNOŚCIACH KLUCZEM CHIP