Doskonały serwis:
Zawsze najlepsza kawa.
Zawsze #najlepszaprzerwa.

“Dla średniej wielkości firm nie ma profesjonalnych usług vendingowych .”

Nieprawda. Zwłaszcza w firmach zatrudniających do 100 pracowników usługi vendingowe dopasowane do potrzeb są niezwykle ważne. To właśnie dla średnich wielkościowo podmiotów zakup urządzeń vendingowych jest sporym wydatkiem, dodatkowo trzeba dbać o serwis, na który czeka się tygodniami. Nasza firma zapewni Ci dostęp do pysznej kawy nawet jeżeli Twoja firma należy do sektora średnich przedsiębiorstw.

Każdy Szef to wie, że kawy zawsze brakuje w najmniej odpowiednim momencie, przed ważnym spotkaniem, gdy kapsułki właśnie się skończyły , lub ekspres jest od tygodni w naprawie i nie ma możliwości poczęstowania swoich gości kawą, lub obsłużenia spotkania, czy konferencji.  Dzięki współpracy z naszą firma, będziesz mógł wreszcie skupić się na rzeczach ważnych a resztą zajmiemy się my!

Dla Nas jako firmy oferującej usługi vendingowe kawa musi spełniać 3 podstawowe kryteria. Kawa musi być pyszna- dlatego oferowane przez nas produkty ich receptury tworzone są z pasją z najwyższej jakości produktów. Tutaj to Ty decydujesz, jaką markę kawy chciałbyś mieć u siebie w firmie! Kawa nie dość że musi być pyszna, musi być dostępna- to jasne, dlatego inwestujemy w nasz serwis, szkolimy pracowników i ciągle rozwijamy sieć serwisantów mobilnych- aby zawsze zdążyć na czas ! Dla Ciebie jako przedsiębiorcy koszty takich usług muszą być z góry znane abyś mógł dokładnie zaplanować je w budżecie- my to rozumiemy- dlatego współpracując z nami , nic Cię nie zaskoczy, z góry wiesz ile zapłacisz!

Dodatkowo wiemy , że przedsiębiorstwo jest jak organizm , rozwija się i zmieniają się jego potrzeby i wymagania- dlatego jesteśmy nie tylko usługodawcą, staramy się być partnerem w biznesowych rozmowach i negocjacjach. Nie ma dla nas rzeczy nie do zrobienia jeżeli tylko pozwalają na to możliwości .

Zadzwoń:

+48 0 33 4850500

lub napisz do nas

KOŃCZY SIĘ KAWA DO EKSPRESU?
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE.

zAKUP PRODUKTÓW

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Pozostaw kontakt do siebie, a nasi doradcy skontaktują się i udzielą profesjonalnej informacji na temat możliwości współpracy.

kontakt z doradcą

MODEL ROZLICZANIA ZA SPOŻYTE PORCJE KAWY.

W tym rozwiązaniu, na początku współpracy oferujemy bezpłatne doradztwo. Nasz doradca przyjedzie do Twojej firmy, wspólnie ustalając możliwości i wymagania z Twojej strony , jakie musi spełniać usługa. Doradca dopasuje modele urządzeń oraz ich konfigurację przekładając Twoje potrzeby na kompleksową usługę vendingową. Wspólnie dobierzecie asortyment kaw, warto tutaj wspomnieć, że jako jedyny na rynku niezależny operator vendingowy- nie jesteśmy związani z żadnym konkretnym dostawcą kaw, dlatego u Nas możesz mieć każdą markę jaką tylko zechcesz. Po ustaleniu szczegółów współpracy, nasi technicy przywiozą wszystkie urządzenia bezpłatnie na miejsce, zainstalują, skonfigurują i uruchomią. Jeżeli będziesz chciał , możemy przeprowadzić event degustacyjny- aby Twoi pracownicy mogli posmakować nowych specjałów. Nasz serwis jest w ciągłym ruchu- oznacza to że nie czekamy, aż zabraknie produktów a ty będziesz musiał nas poinformować, nie . Nasi serwisanci na bieżąco serwisują, uzupełniają i konserwują wszystkie urządzenia! Jeżeli natomiast zdarzy się tak, że mimo standardowych wizyt urządzenie przestaje działać- wystarczy jeden telefon na naszą infolinię, jeden kontakt na Live Chat lub jeden mail- i również bezpłatnie nasz Serwisant zjawi się na miejscu. Uwaga- zwykle w ciągu 2-3 godzin od zgłoszenia!

Dlaczego nie ma cen? 

Z bardzo prozaicznego powodu. Dopasowywania naszych rozwiązań do Twoich potrzeb. Codziennie staramy się aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, a nasze automaty niezawodne. U nas to my dopasowujemy się do Ciebie i ostatecznie to Ty wybierasz! Wybierz #najlepsząprzerwę z cafe+co już dziś!.

Zapytaj o ofertę

“W naszej firmie zatrudniającej 15 pracowników w trzech zespołach zawsze była dyskusja na temat najlepszej kawy. Po zakupie trzeciego ekspresu do kawy zadzwoniliśmy do café + co. Informacje przekazane przez doradcę były konkretne, a cały proces zmiany dotychczasowych rozwiązań był niezwykle sprawny i bezproblemowy. I od tego czasu wszyscy jesteśmy zgodni, że mamy idealne rozwiązanie, doskonałą obsługę serwisową i najlepszą kawę.”

#NAJLEPSZAPRZERWA

Doskonały serwis
Ogromna przyjemność picia pysznej kawy , przy minimalnym zaangażowaniu.

Codziennie dokładamy wszelkich starań aby wszystkie nasze automaty działały 24/7, ale jeżeli zdarzy się jakakolwiek usterka zanim nasz Serwisant dotrze na miejsce- prosimy o krótką informację, powiadomienie nas. Pozwoli nam to jeszcze szybciej i efektywniej reagować.

Najprostszym sposobem jest zgłoszenie usterki poprzez LiveChat.

Dziękujemy.

wezwij serwis

Informacja żywieniowa

café + co zapewnia najwyższą jakość.

café + co zobowiązuje się oferować swoim Klientom tylko wybrane marki o najwyższej jakości. Produkty są testowane zgodnie z surowymi kryteriami jakości. Przy doskonałej ocenie tylko najlepsi mają szansę zostać włączeni do gamy produktowej. Niezależnie od tego, czy chodzi o markowe produkty własne, czy o znane tradycyjne produkty znanych producentów – u nas znajdziesz ich szeroki asortyment.

KOMUNIKAT W RAMACH ROZPORZĄDZENIA O INFORMACJI ŻYWNOŚCIOWEJ

Napoje gorące z toppingiem (kubek 170ml)

Napój Kalorie (kcal)
Espresso 0 kcal
Kawa czarna 0 kcal
Kawa biała 23 kcal
Caffe Macchiato 23 kcal
Caffè Latte / Latte Macchiato 45 kcal
Verlängerter / Melange 23 kcal
Häferlkaffee 23 kcal
Cappuccino 49 kcal
Mocca Cappuccino 34 kcal
Chococcino 53 kcal
Napój Kalorie (kcal)
Espresso 23 kcal
Kawa czarna 23 kcal
Caffè Macchiato 46 kcal
Caffè Latte / Latte Macchiato 68 kcal
Verlängerter / Melange 46 kcal
Häferlkaffee 46 kcal
Cappuccino 72 kcal
Mocca Cappuccino 57 kcal
Chococcino 76 kcal
Cacao 87 kcal
Creme Cacao 95 kcal
Creme Cacao stark 110 kcal

Napoje gorące z mlekiem w proszku (kubek 170ml)

Napók Kalorie (kcal)
Espresso 0 kcal
Kawa czarna 0 kcal
Caffè Macchiato 10 kcal
Caffè Latte / Latte Macchiato 21 kcal
Melange 10 kcal
Cappuccino 29 kcal
Mocca Cappuccino 22 kcal
Chococcino 41 kcal
Napój Kalorie (kcal)
Espresso 23 kcal
Kawa czarna 23 kcal
Caffè Macchiato 34 kcal
Caffè Latte / Latte Macchiato 44 kcal
Melange 34 kcal
Cappuccino 52 kcal
Mocca Cappuccino 45 kcal
Chococcino 64 kcal
Czekolada 87 kcal
Krem czekoladowy 83 kcal

Herbaty i zupy (kubek 170ml)

Napój Kalorie (kcal)
Herbata 54 kcal

Trwałość

Zapewnienie jakości
od kubka kawy do recyklingu.

Produkty

Produkty od Cafe+Co.