Kafejki cafe + co express:


Czasy się zmieniają: ludzie będąc w ciągłym ruchu cenią środowisko, które dostosowuje się do ich potrzeb. Odpowiedzią na te potrzeby są nasze kompleksowo zaaranżowane kawiarnie cafe + co Express. Staramy się być jeszcze bliżej naszych Klientów. Najlepsza kawa? Jeśli nie tutaj, gdzie indziej? Przekąski i napoje orzeźwiające? Expresowo od kanapek po jogurt owocowy, świeże, a nawet „wegetariańskie” produkty. Ale kawiarnia cafe + co Express oferuje o wiele więcej wygody np: ciesz się kawą podczas ładowania telefonu komórkowego – lub kup nową kartę pre-paid lub ładowarkę do telefonu komórkowego. Upalny dzień- zakosztuj w naszych lodach. Wszystko to i wiele więcej znajdziesz jest w café + co express – klimatyzowane i przyjazne pomieszczenia w miejscach, gdzie często bywasz. Tam, gdzie po prostu potrzebujesz „express” i ciesz się chwilą #perfectbreake.

Wyraźną przyjemność we właściwym miejscu.

W szpitalach, na stacjach kolejowych, na lotniskach, w samoobsługowych stacjach benzynowych, w centrach biurowych – café + co Express pasuje wszędzie i uzupełnia infrastrukturę dokładnie tak, jak zapotrzebowanie na częstotliwość i lokalizację. Pomyśleliśmy też nieco mniej i opracowaliśmy café + co Express Mini. Dla wszystkich instalacji, w których brakuje miejsca lub warunki strukturalne nie pozwalają na ich własne pomieszczenia. Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów ds. Zaopatrzenia jest również „ekspresowy”. Cała reszta nie byłaby najlepsza.

Napisz do nas!

café+co Express
Beste Nahversorgung auf den Punkt gebracht.

Rasch. Frisch. Verfügbar. So, wie es moderne Menschen mögen, so haben wir café+co Express konzipiert und umgesetzt. In Krankenhausbereichen, an SB-Tankstellen oder in Bahnhöfen – Kaffee To Go, Handy laden, Snacks und Getränke genießen – ohne Anstellen und Warten. Für die kleine #bestepause Auszeit zwischendurch.

„Das café+co Express hat unseren Standort belebt und uns auch eine aufwendige Take-Away-Gastro erspart. Kein Pächter und kein Serviceaufwand, einfach nur beste Versorgung für unsere Kunden – ohne Warten und Anstellen. Und das Handyaufladen nutzen wir sogar selbst.”

#BESTEPAUSE

Hier geht’s express zu Kaffee und mehr.

café+co Express bietet an stark frequentierten, öffentlich Orten eine schnelle und überkomplette Nahversorgungslösung, bei der an alles gedacht wurde. Kaffee To Go, Snacks, Getränke, Eis, Handyladen oder Wertkarte kaufen? Alles unter einem Dach.