Elastyczne rozwiązania od cafe+co dla wymagających

OPERATING – 100 % korzyści – bez kosztów

Jesteście Państwo pracodawcą zatrudniającym powyżej 100 pracowników?

Zapraszamy do skorzystania z naszego doradztwa i doświadczenia. Bezpłatnie udostępniamy Państwa pracownikom lub Klientom nowoczesne automaty, oferujące szeroki asortyment najwyższej klasy produktów.

Wszelkie koszty związane z montażem, bieżącym serwisem technicznym i higienicznym oraz ubezpieczeniem automatów ponosi DELIKOMAT. Każdorazowo indywidualnie dopasujemy wydajność proponowanych urządzeń, bezpłatnie podłączymy się do istniejącej instalacji wodnej i źródła prądu. Serwis i uzupełnianie produktów jest zawsze dopasowane do Państwa potrzeb, tak aby automaty do kawy, napojów i przekąsek oferowały pełen asortyment 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

FINANSOWANIE NAPOJÓW, czyli droga do skutecznej motywacji pracownika!

Pyszne napoje kawowe mogą być znakomitą formą bonusu dla Państwa pracowników lub Klientów. Ta forma współpracy preferowana jest przez firmy chcące podnieść swoją jakość obsługi względem Klientów  lub takie, które zdecydowały się na premiowanie swoich pracowników w formie bezpłatnych lub częściowo finansowanych napojów. Nasze doświadczenie pozwala nam fachowo doradzać w planowaniu i doborze optymalnego rozwiązania dla każdego.

Możemy dowolnie zaplanować budżet i limitować wydane napoje. Chętnie podpowiemy i zaproponujemy rozwiązania stosowane u innych naszych Klientów. Pracujemy na najnowszych szwajcarskich systemach kluczy i kart chipowych. Możemy dowolnie programować zarówno nasze klucze chip jak również Państwa karty pracownicze. Stosujemy jasne formy rozliczeń. Nie preferujemy systemów przedpłat, u nas Klient zawsze płaci tylko za faktycznie wypite lub wydane porcje. W tej usłudze napoje mogą być wydawane pracownikom bezpłatnie bez limitu, wydawane tylko pewnej grupie pracowników, z limitem dziennym, tygodniowym, miesięcznym lub wg. innego schematu. Możemy również dowolnie ograniczyć finansowany przez pracodawcę asortyment. Państwa firma otrzyma na koniec miesiąca informację o faktycznie pobranych porcjach wraz z fakturą vat.  

Klucze chip- inteligentny portfel

W miejscu pracy często nie mamy czasu na parzenie kawy. Nie zawsze też mamy drobne w kieszeni. cafe+co DELIKOMAT ma rozwiązanie – automaty do kawy i przekąsek oraz klucz chipowy. Może on służyć jako elektroniczny portfel, umożliwiając szybki zakup produktów, a także udzielaniu bonusów, czy rabatów , przy finansowaniu napojów przez pracodawcę. Chip może mieć formę breloka lub naklejki przyklejanej na dowolny nośnik. Mamy duże doświadczenie w programowaniu personalnych kart dostępowych wykorzystywanych w wielu firmach, tak aby umożliwiały bezgotówkowe zakupy w naszych automatach – systemy Mifare, HID.

Już dzisiaj finansują Państwo napoje swoim pracownikom?

Zachęcamy do audytu obecnej usługi. Podczas bezpłatnej konsultacji zaproponujemy rozwiązanie optymalizujące koszty Państwa firmy. Przedstawimy referencje Klientów, którzy w wyniku zaproponowanych przez nas rozwiązań rozliczeniowych wygenerowali realne oszczędności z jednoczesnym podniesieniem standardu.

Zapraszamy do współpracy w dziedzinie usług vendingu napojów i przekąsek w Państwa firmie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU