YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

Dla ok.10 osób:
Zawsze najlepsza kawa.
Zawsze #perfectbrake.

Wiemy, że nawet w niewielkiej firmie dobra kawa spełniać musi trzy podstawowe kryteria. Musi być zawsze dostępna. Koszt musi być z góry znany i przejrzysty. No i kawa musi być przepyszna i najwyższej jakości.  café+co oferuje usługę urządzeń do gorących napoi i obsługi również dla niewielkich przedsiębiorstw i biur na około 10 osób. Włoskie Espresso z najwyższej jakości cremą? Melange? Caffe Latte? Wystarczy jedno dotknięcie! Dokładnie tak samo jak działa nasza kompleksowa usługa serwisu i uzupełniania naszych urządzeń. Chcesz poznać szczegóły? Napisz do nas na LiveChat lub tradycyjnie , wysyłając zapytanie  “kontakt z doradcą“. Już dzisiaj skorzystaj z #perfectbrake dla swoich gości i pracowników.

Więcej infromacji

do 25 osób:
Kawa w firmie.
365 dni #idealnejprzerwy.

Jak potwierdzają badania opinii, najczęstszym miejscem w którym pijamy kawę jest miejsce pracy. Dlatego właśnie kawa w firmie musi po prostu dobrze smakować, dodatkowo oczywiste jest, iż taka usługa musi być stale dostępna. Dzięki rozwiązaniom “skrojonym na miarę” ,  café+co jest w stanie zaspokoić również wymagania i potrzeby biura czy firmy w której pracuje do 25 osób. Espresso z wyśmienitą Cremą? Melange? Caffe Latte? Wystarczy jedno dotknięcie. Zapewniamy serwis i bieżące uzupełnianie produktów. Śmiało! Napisz do nas, nasz opiekun handlowy skontaktuje się , aby również w Twojej firmie zagościła #perfectbrake,  każdego dnia , niezmiennie, idealnie pyszna kawa.

Szczegóły

do 50 osób:
Nasza siła dla średnich firm.

Jeżeli zatrudniasz do 50-ciu pracowników możemy zaoferować pełną ofertę dostaw kawy, najwyższej jakości gorące napoje , przekąski oraz serwis i bieżącą obsługę kompleksowo optymalizując koszty całości oferty. Każda usługa z tego wachlarza musi działać sprawnie, ale nie każde przedsiębiorstwo tej wielkości może sobie pozwolić na wyposażenie kuchni firmowej. Rozwiązania cafe+co są właśnie tym czego potrzebujesz! Różnorodność, jakość i dostępność 24/7 przy zachowaniu racjonalnych kosztów z pełną obsługą i doradztwem- tego właśnie potrzebujesz, dzisiaj lub jutro- ponieważ to nasze rozwiązania dostosują się do rozwoju Twojej firmy , nigdy na odwrót. Nasze Credo: The #bestbrake musi smakować dobrze. Nasze rozwiązania skalowane dla firm do 50 osób oferują wszystko czego potrzebujesz. Zapytaj nas w LiveChat lub napisz tradycyjnie korzystając z formularza kontaktowego powyżej.

Więcej informacji

powyżej 50 pracowników:
kawa, napoje zimne & przekąski na wyciągniecie ręki.

W dużych firmach wszystko musi “chodzić jak w zegarku”. Rozwiązanie zoptymalizowane pod kątem wydajności i jakości pozwala uniknąć kolejek do urządzeń i związanych z tym strat czasu, nawet podczas przerw.
Elastyczne rozwiązania dla firm zatrudniających powyżej 50-ciu pracowników muszą nie tylko być solidne: napoje muszą smakować znakomicie, asortyment powinien być szeroki i dopasowany do Klienta, ale także serwis urządzeń (pomimo ich niskiej awaryjności) jest konieczny i musi być bardzo wysokiej jakości. Dzięki skalowanym rozwiązaniom od cafe+co  #perfectbrake jest dopasowana do rozwoju Twojego biznesu. Gwarancja jakości zawsze na takim samym wysokim poziomie, przy optymalnych znanych kosztach.  Już dzisiaj skontaktuj się z nami, korzystając z LiveChat, lub napisz do nas tradycyjnie.

Dowiedz się więcej

Jakość i wydajność:
kawa i nie tylko dla dużych firm.

Wysoka wydajność i stały poziom jakości, niezawodna obsługa i dostęp do szerokiego wachlarza usług vendingowych w racjonalnych kosztach

Rozwiązania zoptymalizowane pod kątem wydajności i jakości, pozwala oszczędzić czas, również podczas przerw.

Codziennie wydanych kilkaset tysięcy porcji kawy, napojów gorących, czy przekąsek. Proces ten wymaga nie tylko znakomitej organizacji logistycznej , ale również perfekcji technicznej. Kawa musi dobrze smakować, urządzenia muszą pracować bez zakłóceń przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu ,365 dni w roku! Asortyment w urządzeniach musi być zróżnicowany, aby zadowolić różnorodne gusta pracowników i aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo , pomimo niskiej podatności na usterki, nowoczesne urządzenia muszą być technicznie sprawne, niezawodne a ich serwis musi być przeprowadzony profesjonalnie przez wykwalifikowany personel. Dzięki wieloletnim doświadczeniom z cafe+co możesz skupić się wyłącznie na tym co jest dla Ciebie ważne, na prowadzeniu swojej firmy, popijając przy tym znakomitej jakości włoskie espresso, czy kawę Latte na bazie świeżego mleka.

W naszych urządzeniach wystarczy jedno dotknięcie i możesz częstować swoich gości przepysznymi kawowymi specjałami.

Napisz do nas na LiveChat – oddzwonimy i przygotujemy ofertę dostosowaną wyłącznie do Twoich potrzeb!

Więcej informacji o rozwiązaniach dla dużych firm

#perfectbrake dla biur:
kawa & nie tylko. bez wysiłku.

Nareszcie możesz skutecznie zoptymalizować jakość, efektywność i koszty usług vendingowych w swoim biurze! Z cafe+co to działa!

Czy chcesz raz na zawsze rozwiązać temat kawy w biurze i to w najprostszy możliwy sposób? Nadszedł czas aby pomyśleć o kompleksowym, efektywnym i przede wszystkim wysokiej jakości rozwiązaniu. Dzięki rozwiązaniom cafe+co możesz stworzyć swój własny wysokiej jakości, niezawodny standard kawy & napoi gorących ,a to wszystko w optymalnych kosztach.

Nie trać więcej czasu na organizowanie kawy i napojów gorących na swoje konferencje i spotkania, Napisz do Nas na LiveChat, lub korzystając z formularza kontaktowego „kontakt z doradcą“, a zajmiemy się całą resztą! Bez dodatkowych kosztów ! Bez zobowiązań! Szybko, sprawnie skutecznie. Przekonaj się, że z cafe+co wszystko działa !

Nasze rozwiązania dla biur

Przekąski & Zimne napoje

Nasze rozwiązania z przekąskami oferują wszystko aby Twoja przerwa była #perfectbrake. Standardem u nas jest indywidualnie skonfigurowana oferta produktowa oraz ciągle poszerzane nowoczesne systemy płatności, wszystko dostosowane do Twoich potrzeb.

dowiedz się więcej

Ochrona środowiska

Zapewnienie jakości

od uruchomienia usługi do recyklingu.

Małe urządzenia & Kapsułki

Zamów wygodnie on-line i ciesz się wyjątkową jakością w domu lub w biurze.

Produkty

Aby zawsze cieszyć się swoją #idealnaprzerwa,

zamów produkty on-line. Szybko, łatwo i wygodnie.