Konfigurator do 10 osób

Zawsze najlepsza kawa.
Zawsze #idealnaprzerwa.

“Jesteśmy zbyt małą firmą, nie ma na rynku profesjonalnych usług vendingowych dla nas.”

Nieprawda! . Zwłaszcza w przypadku mniejszych firm zatrudniających do 10 pracowników, bardziej ekonomiczne jest przekazanie całego rozwiązania usługi automatów do kawy i gorących napojów w profesjonalne ręce. I do tego jeszcze wygodniej.

Każdy szef wie, że: Kapsułki znowu się skończyły, kawy zabrakło, akurat czajnik się zepsuł a ważne spotkanie jest już za godzinę. Pojawia się stres. Oczywiście pomysłem jest małe urządzenie kupione do firmy, ale uwaga- co się stanie gdy ekspres zawiedzie ? Dla tego typu rozwiązania żadna firma, nie oferuje serwisu poniżej 14 dni. Rezultat: zamiast przerwy na kawę, jest problem.

My wiemy, że: Kawa w firmie musi spełniać trzy zadania. Musi być dostępna. Koszty związane z usługą powinny być przejrzyste. I  do tego kawa po prostu musi być pyszna. café + co sprawia, że ​​kawa również w małych biurach  dla około 10 osób jest najprzyjemniejszą rzeczą na świecie. Espresso z dobrą pianką? Melange? Caffe Latte? Dostępny za naciśnięciem jednego przycisku. Podobnie jak nasza usługa lub produkty. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.

KOŃCZY SIĘ KAWA?
ZAMÓW DOSTAWĘ.

Złóż zamówienie

Sprawdź jak łatwo możesz mieć automat u siebie w firmie.

Nasz zespół ekspertów z przyjemnością doradzi i dopasuje ofertę do potrzeb Twojej firmy

Kontakt z doradzcą

Chcesz zamówić produkty wygodniej ?

Zapraszamy do naszego sklepu on-line, gdzie możesz zamówić wszystkie produkty od kawy, aż po ekspresy do kawy.

Sklep cafe+co

Delizia KOMBI

Profesjonalny ekspres Delizia
z wieloma funkcjami.

Aroma Silver Plus KOMBI

Ekspres Aroma Silver Plus
idealne espresso dla każdego biura.

Ottimo KOMBI z modułem świeżego mleka

Ekspres cafe+co Ottimo
łączy w sobie idealne espresso z opcją świeżego mleka.

Café-co Bar

Urządzenie wolnostojące Café-Bar
profesjonalny barista z szerokim asortymentem napojów.

Versia Grande

Versia Compact

Versia Doppio

Zum Shop

“W naszej firmie zatrudniającej 15 pracowników w trzech zespołach zawsze była dyskusja na temat lepszej kawy. Po zakupie trzeciego ekspresu do kawy zadzwoniliśmy do café + co. Otrzymałem profesjonalną obsługę i ofertę dopasowaną do naszych potrzeb i od tego czasu mamy idealne rozwiązanie, doskonałą obsługę i najlepszą kawę w najlepszym stosunku ceny do wydajności.”

#bestepause

Od 1o pracowników:
Czyli s
prytnie obliczyć porcje.

Rozwiązanie składa się z trzech składników, za które już dzisiaj płacisz,  przy każdej porcji kawy lub innego gorącego napoju w Twojej firmie. Po pierwsze, maszyna, po drugie, obecnie kupowane produkty, a po trzecie szybka usługa.
W przypadku konieczności uzupełnienia lub gdy wystąpi problem techniczny, Twój pracownik zadzwoni na naszą infolinię, porozmawiasz na LiveChat na tej stronie głównej lub wyślesz e-mail. Po prostu podaj numer maszyny, a my wysyłamy serwis, już.

Dlaczego nie znajdziesz tutaj żadnych cen?

Każda firma ma inne wymagania dotyczące dostawy kawy. café + co to partner biznesowy posiadający dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów w 15 krajach w Europie, nie bylibyśmy w tym miejscu w którym jesteśmy, gdybyśmy nie potrafili dobrać najlepszego rozwiązania w zależności od potrzeb. Dlatego identyfikujemy Twoje potrzeby, dobieramy odpowiednie rozwiązania i gwarantujemy, że możesz liczyć na odpowiednią cenę, wydajność i najlepszy serwis.

Zapytaj o ofertę

INNE ROZWIĄZANIA

Ochrona środowiska

Zapewnienie jakości

od uruchomienia usługi do recyklingu.

Małe urządzenia & Kapsułki

Zamów wygodnie on-line i ciesz się wyjątkową jakością w domu lub w biurze.

Produkty

Aby zawsze cieszyć się swoją #idealnaprzerwa,

zamów produkty on-line. Szybko, łatwo i wygodnie.