Konfigurator do 50 osób

Nasza silna, średnia klasa.

Ponieważ dobra kawa sama w sobie nie wystarczy. Ogólna przerwa w pracy wymaga wysokiej wydajności urządzenia.

Czekasz na znak, kiedy rozpocznie się przerwa? Dzięki optymalnemu rozwiązaniu zaopatrujemy średnie przedsiębiorstwa w kawę, napoje oraz przekąski, gdzie znaczenie ma wydajność automatu z uwagi na częstotliwość użytkowania w krótkim czasie.

Dostarczamy napoje, kawę i przekąski w odpowiedniej jakości, na jaką może sobie pozwolić przedsiębiorstwo z liczbą do 50 pracowników. Koszty i jakość idą u nas w parze. Wszystkie dostawy działają płynnie – nie pozwolimy na przestoje, kawa w pracy musi się lać! 😉 Zdajemy sobie sprawę, iż nie w każdej firmie jest możliwość dostosowania dobrze zaopatrzonej kuchni. Rozwiązania café + co są dokładnie tym, czego potrzebujesz. Różnorodność, wybór, jakość i dostępność w kontrolowanych kosztach – z pełną obsługą i fachowymi poradami. Dostosujemy rozwiązania dokładnie dla Twojej firmy. 

Nasze credo : idealna przerwa musi dobrze smakować. Café+co ze swoją silną średnią klasą automatów do 50 osób sprawia, że kawa i wszystko co z nią związane, staje się najprzyjemniejszą rzeczą na świecie. Espresso z delikatną pianką? Caffe Latte? Lub Coffee To Go z wieczkiem, kawa dodatkami smakowymi i słodkości? Wystarczy dotknięcie jednego przycisku.  Równie sprawnie działa nasz zespół, by odpowiedzieć na wszelkie zapytania. Po prostu kliknij „Osobisty doradca” powyżej. 

KOŃCZY SIĘ KAWA?
Łatwe zamawianie. 

zamów teraz

Nasz zespół do spraw jakości i serwisu:

Nasz doświadczony zespół z przyjemnością doradzi Ci znalezienie najlepszego rozwiązania w zakresie dla Twojej firmy.

skontaktuj się z nami

Café X2

24 x Różnorodność w kubku lub filiżance: od espresso po irlandzką kawę.

Coffee Shop Smart

Idealnie doskonały:
Coffee To Go jak w kawiarni

Profi2go

Idealnie doskonały:
Coffee To Go jak w kawiarni

Design Line

Kiedy liczy się elegancja i wydajność:
Przyjemność kawowa – design i szeroki wybór.

„Kiedy założyliśmy w Profi2Go automat café + co, nasi pracownicy z trudem mogli w to uwierzyć: prawdziwa kawa z aromatem i ciasteczka – tak dobra, że można teraz wziąć kawę do pracy, by móc się nią dłużej delektować.”

Do 50 pracowników :
Codzienna, doskonale wyliczona dostawa.

Rozwiązanie zaopatrzeniowe od café + co składa się z trzech elementów, przy każdej porcji kawy lub gorącego napoju. Po pierwsze, maszyna, druga, bieżące napełnianie i trzecia, szybka obsługa. W przypadku uzupełniania zapasów lub w przypadku wystąpienia problemu technicznego, zadzwoń na naszą infolinię, porozmawiaj poprzez LiveChat lub wyśle e-mail. Wystarczy podać numer maszyny, a nasz serwis zacznie działać.

Jeśli twoje pierwsze pytanie dotyczy ceny, możesz liczyć na profesjonalną poradę.

Każda firma ma inne wymagania dotyczące dostaw kawy. Nie tylko dlatego kawiarnia + co jest partnerem dziesiątek tysięcy zadowolonych klientów w 15 krajach europejskich. Poznamy Twoje potrzeby i dostosujemy do nich najlepsze rowiązanie. Wybierz odpowiednią konfigurację. Możesz liczyć na wycenę, wydajność i obsługę.

poproś o wycenę

ROZWIĄZANIA

Ochrona środowiska

Zapewnienie jakości od uruchomienia usługi do recyklingu.

Produkty

Dla #najlepszejprzerwy  nigdy się nie zatrzymuj : uzupełnij produkty online. Szybko i wygodnie.