YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

AUTOMATY W FIRMIE – TYLKO Z CAFÉ+CO!

Jesteśmy innowacyjni – szybcy – indywidualni!

café+co DELIKOMAT to międzynarodowy, doświadczony partner w zakresie profesjonalnego zabezpieczenia firm w napoje gorące, napoje zimne, przekąski, oraz dystrybutory do wody POU. Naszą ofertę i serwis dopasowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb, a proponowane przez nas rozwiązania są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów.

Od 2003 roku café+co DELIKOMAT należy do międzynarodowej grupy café+co obsługującej w 12 krajach Europy ponad 67 tysięcy automatów, codziennie dostarczając kawę oraz przekąski do 35 tysięcy przedsiębiorstw. Na terenie całej Polski naszych 130 etatowych pracowników, obsługuje ponad 3,5 tysiąca urządzeń serwujących ponad 100 tysięcy napojów dziennie!

Jesteśmy liderem w branży. Jako niezależny operator, oferujemy najlepsze i najbardziej znane marki produktów zawsze w nowoczesnych i niezawodnych maszynach. Nasza oferta to kompetentny, szybki i zmotywowany serwis, nowoczesne automaty, doświadczenie i referencje.

Skorzystajcie Państwo z szerokiej oferty znakomitych napojów, zakosztujcie w świecie aromatycznych herbat, pobudzającej kawy espresso, aksamitnej cappuccino oraz włoskiej kawy melange.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

WIĘCEJ INFORMACJI

café+co International Holding

Grupa café+co jest liderem na rynku automatów kawowych i jako wiodący usługodawca w Europie Środkowej i Wschodniej obsługuje obecnie ponad 67 tysięcy maszyn.

Ponad 35 tysięcy firm i podmiotów publicznych docenia nasze usługi. Nasza sieć rozciąga się od Jeziora Bodeńskiego aż po Moskwę i obejmuje 12 krajów w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasza kawa łączy ludzi, dostarcza pozytywnej energii do pracy i podczas spotkań- każdego dnia ponad 2 miliony razy.

Rzetelność i zrównoważony rozwój są filozofią naszej grupy.

Odpowiedzialność wobec Klientów, pracowników, producentów, dostawców oraz środowiska naturalnego kształtuje naszą kulturę korporacyjną.

Tą drogą chcemy nadal podążać wspólnie z Tobą, oferując przyjemność z każdym łykiem kawy.

café+co jest członkiem “der Leitbetriebe Austria”


a tym samym należy do grona wzorowych firm, które podejmują odpowiedzialność społeczną i ekologiczną

café+co w Polsce wyróżniona “Diamentem FORBESA 2018“

Zestawienie „Diamenty Forbesa 2018” już po raz jedenasty opracowane zostały na podstawie oficjalnych wyników finansowych przekazywanych przez przedsiębiorstwa. Nagrodzone firmy zostały podzielone na trzy kategorie oparte na przychodach ze sprzedaży na podstawie tzw. analizy szwajcarskiej, która łączy ze sobą metody majątkową oraz dochodową.

café+co w Polsce wielokrotnie było wyróżniane certyfikatem GAZELE Biznesu prowadzonego przez miesięcznik Puls Biznesu,


Jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w kraju

café+co posiada certyfikat Wiarygodności Biznesowej,

Certyfikat to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria.
Wyróżnieni Certyfikatem to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

café+co wielokrotnie było wyróżniane tytułem ÖKOPROFIT nadawanym przez miasto Wiedeń,


Jest to odznaczenie dla firm, które koncentrują się na obniżaniu kosztów operacyjnych dzięki efektywnemu wykorzystaniu zasobów i surowców, optymalizacji procesów produkcyjnych i unikaniu marnotrawstwa w codziennym funkcjonowaniu.

Ochrona środowiska

Zapewnienie jakości

od uruchomienia usługi do recyklingu.

Produkty

Aby zawsze cieszyć się swoją #idealnaprzerwa,

zamów produkty on-line. Szybko, łatwo i wygodnie.