CAFÉ+CO
International Holding

café + co jest liderem na rynku cateringu automatów i wiodącym dostawcą usług kawowych w Europie Środkowej i Wschodniej z obecnie 15 oddziałami w Austrii i dziewięciu innych krajach.

Przede wszystkim café + co zajmuje się obsługą ekspresów do kawy i maszyn do gorących i zimnych napojów lub przekąsek. Ponad 40 000 firm i organizacji publicznych docenia nasze usługi. Nasza sieć serwisowa rozciąga się od Jeziora Bodeńskiego do Moskwy i obejmuje 12 krajów w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponad pół miliarda porcji spożywanych jest rocznie w ponad 70 000 lokalizacjach cafe + co.

Oprócz w pełni zautomatyzowanych sklepów kawiarni i sklepów w prywatnych firmach i instytucjach publicznych, café + co obsługuje również jedenaście samoobsługowych kawiarni i dwie kawiarnie + co express. Firma zatrudnia łącznie ponad 1800 osób. Uczciwość i zrównoważony rozwój są częścią codziennego życia firmy.

Odpowiedzialność wobec klientów, pracowników, producentów, dostawców i środowiska charakteryzuje naszą kulturę korporacyjną, którą również uwzględniamy od produkcji po recykling. Będziemy kontynuować współpracę z Tobą w przyszłości, oferując Ci przyjemność z każdym łykiem kawy.

cafe+co DELIKOMAT Sp. z o.o.
Aleja Generała Andersa 588
43-300 Bielsko-Biała
Tel. +48 33 48 50 500
Fax +48 33 48 50 555
delikomat@delikomat.pl