DO 10 PRACOWNIKÓW:

Rozwiązanie café + co supply składa się z trzech elementów, które już sfinansowałeś przy każdej porcji kawy lub gorącego napoju. Po pierwsze, maszyna, po drugie, bieżące napełnianie i po trzecie trzecia, szybka obsługa. W przypadku uzupełniania zapasów lub wystąpienia problemu technicznego, zadzwoń na naszą infolinię, porozmawiaj z LiveChat na tej stronie głównej lub wyślij e-mail. Wystarczy podać numer maszyny, a nasz serwis zacznie działać.

Dlaczego nie podajemy cen? 

Każda firma ma inne wymagania dotyczące dostaw kawy. Nie tylko dlatego kawiarnia + co jest partnerem dziesiątek tysięcy zadowolonych klientów w 15 krajach europejskich – zawsze oferujemy najlepsze rozwiązanie. Identyfikujemy Twoje potrzeby, wybieramy odpowiedni system kawy i upewniamy się, że możesz liczyć na cenę, wydajność i obsługę. Wszystko inne nie byłoby #idealnąprzerwą.

Ihr Angebot anfordern

„W naszej 15-osobowej firmie w trzech zespołach zawsze dyskutowaliśmy o lepszej kawie. Kiedy kupiliśmy trzeci ekspres do kawy, poznaliśmy cafe+co. Polecił ich mój partner biznesowy i od tego czasu mamy rozwiązanie idealne – doskonałą obsługę i najlepszą kawę w historii. Najlepsza jakość w tej cenie.

#BESTEPAUSE

Najlepszy serwis
Przyjemność wymaga niewielkiego wysiłku.

Kiedy #idealnaprzerwa zostanie przerwana, nie musisz się martwić – Twój zespół cafe+co pomoże. W całej Polsce. Codziennie. Kliknij przycisk usługi poniżej lub wypróbuj nasz czat na żywo.

Skontaktuj się

Informacja żywieniowa

Ochrona środowiska

Zapewnienie jakości od uruchomienia usługi do recyklingu.

Kleingeräte & Kapseln

Zamów wygodnie on-line i ciesz się wyjątkową jakością w domu lub w biurze.

Produkty

Dla #najlepszejprzerwy  nigdy się nie zatrzymuj :

uzupełnij produkty online. Szybko i wygodnie.