Ciesz się chwilą z ulubioną kawą, teraz. Catering kawowy.

Dla każdego konesera kawy, przerwa na kawę to jedna z najbardziej wyczekanych chwil, nawet podczas najważniejszych wydarzeń. Pyszna kawa w kubku, serwowana przez profesjonalnego baristę wprowadzi każdego z gości w dobry nastrój i uświetni Twoją imprezę. Najlepsza rzecz: dzięki usłudze cateringu kawowego z café + co Projects zaskoczysz swoich gości niezawodną, ale doskonałą jakością, od espresso po caffè latte.

Zróżnicowana przyjemność – tak różnorodna, jak Twoje imprezy

3000 gości targowych oczekuje porcji doskonałej kawy.  Filiżanka serwowana przez przyjazny i kompetentny personel serwisowy, bezproblemowo i o stałej, świetnej jakości. Doskonała kawa nie powinna być kwestią problematyczną. Kongresy, imprezy balowe, imprezy, przyjęcia, wycieczki promocyjne – z doskonałą kawą wszystko idzie lepiej. Cafe + co pomoże sprostać temu zadaniu, ponieważ kawa płynie w naszych żyłach. To pasja do #najlepszejprzerwy. Zapytaj teraz nasz zespół eventowy!

rozpocznij projekt

Herbert Rieser

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możesz również oczekiwać doskonałego cateringu kawowego na szczycie Kitzsteinhorn ;). Nic nie jest niemożliwe, jeśli powierzysz cel Herbertowi Rieserowi. Czy masz jakiś pomysł na imprezę, której ma towarzyszyć aromat kawy? Jeśli nie, to zgłoś się do nas.

Herbert fragen

Bernhard Schrumpf

Słuchać. Planować. Wdrażać. Jego doświadczenie z imprezami i cateringiem na kawę to prawdziwy atut Twojej imprezy. Twoi goście z pewnością będą cieszyć się najlepszym espresso, cappuccino i innymi smakami z naszej kart kaw. Zaprojektowany szczegółowo i zgodny z budżetem – od konstrukcji do ostatniego kubka i demontażu – dla Ciebie będzie to najczystsza przyjemność.

Bernhard fragen

„Wybraliśmy café + co kawowy catering na nasze najnowsze spotkanie w terenie i ta usługa znacznie przekroczyła nasze oczekiwania: elegancki i uroczy personel kawiarni, pyszna i szybko serwowana kawa. Staliśmy się stałymi klientami café + co catering kawowy.”

#najlepszaprzerwa

Road Runner:
Gorące napoje są dostarczane od rana do nocy.

Kiedy nasza kawiarnia + co Roadrunner będzie obecna, Twoja impreza ma zapewnioną najlepszą kawę i gorące napoje przez całą dobę. Ponieważ ten niezwykły, mobilny moduł jest gotowy do pracy zarówno i przygotowania kawy zarówno przez baristę, jak i wbudowane w pełni automatyczne maszyny. W ten sposób zawsze będziesz w stanie stworzyć dokładnie taką ofertę, która najlepiej pasuje do Twoich gości. Zapytaj nas o wiele możliwości:

skontaktuj się z naszym zespołem