Przekąski i szeroki asortyment zimnych napoi.


Nasze rozwiązania z przekąskami oferują wszystko na #idealną przerwę. Dzięki indywidualnie skonfigurowanym ofertom produktów i elastycznym systemom płatności dostosowanym do Twoich potrzeb.

Cold Drink Lift

Bardzo szeroki asortyment napoi w puszkach lub butelkach PET o różnych pojemnościach, tutaj znajdziesz orzeźwienie na każdy gust. I to przez całą dobę!

Spirali XL

W naszych automatach typu snack, znajdziecie Państwo pełną ofertę najbardziej znanych i najczęściej wybieranych produktów.

Konfiguracja produktów w maszynie każdorazowo odpowiada wymaganiom Klienta, a dobrany przez nas typ urządzenia zapewnia nieprzerwany dostęp do całego asortymentu produktów.

Aquapush dystrybutory do wody

Innowacyjna linia dystrybutorów AQUAPUSH Design Line to urządzenia do wody oferujące najwyższej jakości, pyszną wodę pitną w różnych wariantach w miejscu pracy.

“Dzięki rozwiązaniom zaproponowanym przez firmę cafe+co, udało się nie tylko ograniczyć koszty energii generowane przez 15 czajników, ale również zapomnieć o problemach z notorycznym brak kawy w kuchence biurowej czy podczas spotkań z gośćmi czy kontrahentami. Profesjonalne podejście, szeroka gama rozwiązań, niezawodny serwis no i przede wszystkim pyszna kawa- za to cenimy sobie współpracę w firmą cafe+co.”

#BESTEPAUSE

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA

Ochrona środowiska

Zapewnienie jakości

od uruchomienia usługi do recyklingu.

Produkty

Aby zawsze cieszyć się swoją #idealnaprzerwa,

zamów produkty on-line. Szybko, łatwo i wygodnie.