Zobacz, jak prosto zapłacisz za kawę lub przekąskę w automatach café+co

MONETY

Nasze automaty akceptują monety o nominałach 10, 20, 50 groszy, 1, 2, 5 złotych, oraz wydają resztę.  Na Państwa życzenie maszyna może równocześnie akceptować monety EURO – w tym wypadku reszta wydawana jest w złotówkach.

KARTY PŁATNICZE

Naszym Klientom umożliwiamy dokonywanie płatności za pośrednictwem kart debetowych i kredytowych. Czytniki montowane na automatach vendingowych pozwalają szybko i bezpiecznie dokonać płatności za wybrany produkt bez żadnej dodatkowej prowizji.

KLUCZE CHIP

W miejscu pracy często nie mamy czasu na parzenie kawy. Nie zawsze też mamy drobne w kieszeni. DELIKOMAT ma rozwiązanie – automaty do kawy i przekąsek oraz klucz chipowy. Może on służyć jako elektroniczny portfel, umożliwiając szybki zakup produktów, a także udzielaniu bonusów, czy rabatów , przy finansowaniu napojów przez pracodawcę. Chip może mieć formę breloka lub naklejki przyklejanej na dowolny nośnik. Mamy duże doświadczenie w programowaniu personalnych kart dostępowych wykorzystywanych w wielu firmach, tak aby umożliwiały bezgotówkowe zakupy w naszych automatach – systemy Mifare, HID.

KODY QR

Kod QR jest nowoczesną formą żetonu. Wydrukowany na paragonie lub przekazany Klientowi umożliwia pobranie określonego produktu z automatu vendingowego.Chcesz nagrodzić swojego pracownika lub Klienta?
Zamów automat z możliwością akceptacji kodów QR.
Już dzisiaj wydajesz pracownikom lub Klientom żetony? Bądź nowoczesny, usprawnij logistykę, przekonaj się o zaletach naszego rozwiązania. Co ważne, kody QR to również brak kaucji za zagubione żetony.